Profil

 

Jsme česká firma, která byla založena v roce 2006, transformací z dlouhodobě působícího truhlářského studia.

Specializujeme se na komplexní i dílčí řešení interiérů a výrobu vybavení pro nekomerční i komerční prostory, od návrhu po výrobu, dopravu a montáž. Dbáme na design i originalitu našich řešení. Všechny zakázky realizujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi, dle jeho přání a k jeho maximální spokojenosti. Jsme schopni navrhnout a zrealizovat i nestandardní projekty. Realizujeme i zakázky obnovy, renovace a výroby kopií historického nábytku, oken a dveří.

Pracujeme s nejrůznějšími materiály a komponenty, využíváme nejmodernější technologie a precizní postupy výrobních procesů. Výrobky z masívního dřeva jsou před povrchovou úpravou broušeny na velkoformátových egalizačních bruskách s vysokou přesností. Hrany jsou nanášeny s předfrézováním. Klademe důraz na kvalitu. Materiály a suroviny odebíráme od renomovaných výrobců a ověřených dodavatelů. Průběh výroby a výrobní postupy jsou v souladu s ekologickými a environmentálními zásadami.

Spolupracujeme s předními českými i zahraničními architekty, kteří našim zákazníkům pomáhají REALIZOVAT JEJICH PŘEDSTAVY.